Suntory Hibiki 12 YO 0,7l

Vynikajúca 12-ročná japonská whisky. Hibiki zahŕňa sladovú whisky od Yamazaki a Hakushu, ako aj obilnú whisky od Chita. Whisky je čiastočne vyzretá v slivkových likérových sudoch.

850,00 €
S DPH
Množstvo
Posledné kusy v sklade 1 ks

 • STE ZBERATEĽ ? STE ZBERATEĽ ?

  Pokiaľ máte zaujem o viac kusov alebo o jeden výnimočný a prajete si konzultáciu o stave alebo cene. Napíšte nám TU !

 • DISTRIBUČNÉ CENY ? DISTRIBUČNÉ CENY ?

  Nie je problém! Zaregistrujte sa a pošlite nám na email povolenie na distribúciu.

 • PLATBA PLATBA

  Platba prevodom

 • DOPRAVA ZDARMA DOPRAVA ZDARMA

  Všetky objednávky nad 2000 € super rýchle dodanie zdarma

 • DOPRAVA DOPRAVA

  Doručíme vám tovar kamkoľvek. Bezpečne a rýchlo!

Suntory Hibiki 12yo

Whisky

Vynikajúca 12-ročná japonská whisky. Hibiki zahŕňa sladovú whisky od Yamazaki a Hakushu, ako aj obilnú whisky od Chita. Whisky je čiastočne zrelá v slivkových likérových sudoch.

Vôňa: veľmi ovocný, so zrelými pomarančmi, jablkovým koláčom, marmeládou a slivkami (mal by som tie slivky ešte dostať, ak by som nevedel o dozrievaní slivkového likéra? Čerstvé arómy zimolezu a nugátu, sladené mandle, piškótový tortu, polevový cukor. Expresívne a vzrušujúce.

Chuť: hladká ako snookerová guľa, s lahodným čerstvým zrnom, dubovými trieslovinami a jemne prevareným sladom. Čerešňa, korenie a zmiešaná šupka, keď sa sherry dostane dopredu. Citrus je tu tiež, ak je trochu viac krehký ako citrón alebo grapefruit.

Záver: Korenie, jablková šupka a posledné zvyšky jemne vyladeného zrna. Nič dominuje, všetko na mieste – integrácia a rovnováha sú dosť pozoruhodné. Zdá sa, že korenie sa vo finále buduje intenzívne.

Poznámky: Mimoriadne pôsobivý mix, ktorý dokazuje, že v prípade akýchkoľvek pochybností japonská whisky dokáže v tejto chvíli vyrovnať alebo poraziť čokoľvek vyrobené v Škótsku. Bravo.

Tabuľka dát

Výrobca
Suntory
Alkohol
43 %
Objem
0,7 l
Štýl
Blended
Pôvod
Japonsko
Vek
12 r.

Špecifické referencie

Our banners