Andrea da Ponte Don Giovanni DOCG Brut 0,75l
search
  • Andrea da Ponte Don Giovanni DOCG Brut 0,75l

Andrea da Ponte Don Giovanni DOCG Brut 0,75l

13,50 €
S DPH Skladom

Andrea da Ponte Don Giovanni DOCG Brut je plodom exkluzívneho výberu najlepšieho Prosecco hrozna pestovaného na svahoch Conegliano a Valdobbiadene a zvlnených kopcoch, na "bielej vínej ceste", v chladnej a suchej klíme, v nadmorskej výške 300 až 400 m.

Množstvo
Skladom
142 kusov

Andrea da Ponte Don Giovanni DOCG Brut

Prosecco

Andrea da Ponte Conegliano Valdobbiane Prosecco Superiore, Veneto, Italy (biele, šumivé) 1^ SELEZIONE CONEGLIANO VALDOBBIADENE DOCG PROSECCO SUPERIORE GARANTITO - (garantovaná najkvalitnejšia selekcia  Prosecco Superiore DOCG zo svahov CONEGLIANO a VALDOBBIADENE)

Ocenenia: DECANTER 2010 BRONZE

Andrea da Ponte Don Giovanni je plodom exkluzívneho výberu najlepšieho Prosecco hrozna pestovaného na svahoch Conegliano a Valdobbiadene a zvlnených kopcoch, na "bielej vínej ceste", v chladnej a suchej klíme, v nadmorskej výške 300 až 400 m. S jemným perlením má toto šumivé víno zaujímavý povrch z agátového medu a zrelých jabĺk a to je veľmi príjemné. Odroda 100% Prosecco z Valdobbiadene a Conegliano, vyrobené za použitia výrobnej metódy talianskych šumivých vín.

Toto Prosecco je predurčené sprevádzať ľahké jedlá z rýb, no je taktiež dokonalé k predjedlám z bieleho mäsa, syrom a prosciuttu. Vo vôni nájdeme čerstvé jablká, svieže, zrelé nektarinky a biele kvety.

Víno je  Mäkkej a ľahkej chuti.

Servírovacia teplota: 10-12 ° C.

Zmyslový profil: Subtílny, v nose ovocný pripomínajúci záhony bielych kvetín rady jablká Golden. Suché a pikantné.

1000000467

Tabuľka dát

Výrobca
Andrea da Ponte
Alkohol
11 %
Objem
0,75 l
Pôvod
Taliansko