Astoria Prosecco Cuvée Lounge DOC 0,75l
search
  • Astoria Prosecco Cuvée Lounge DOC 0,75l

Astoria Prosecco Cuvée Lounge DOC 0,75l

8,50 €
S DPH Skladom
Astoria Prosecco Cuvée Lounge DOC je elegantné biele suché šumivé víno vyrobené z hrozna vínnej révy odrody 100% Glera vypestovanej na viniciach talianskej vinárskej oblasti Veneto.
Množstvo
SKLADOM
28 kusov

Minimálne množstvo na kúpu tohto produktu je 6.

Astoria Prosecco Cuvée Lounge DOC 11% 0,75l

Prosecco

Astoria Prosecco Cuvée Lounge DOC má jemné, príjemné a trvalé perlenie. Farba je slamovo žltá so zelenkavými odleskami. Aróma éterická, delikátna a veľmi charakteristická vďaka synergii medzi vôňou odrody a kvasinkou. Chuť je charakteristická, príjemná s miernou kyselinkou, harmonická.

Hrozna na výrobu tohto šumivého vína je zbierané ručne na prelome septembra/októbra, kedy má najlepšie chemické/organoleptické vlastnosti. Následne sa zľahka roztláčajú. Primárna fermentácia prebieha v ocelových sudoch pri teplote 18-19 °C s pomocou pôvodných vybraných kvasiniek. Víno zostáva so šupkami hrozien niekoľko týždňov. Druhá fermentácia s pomocou vybraných kvasiniek prebieha pri 16-18 °C po dobu 25-30 dní. Odporúčaná teplota podávania: 8-10 °C Skladujte pri teplote 6-10 °C, bez prístupu svetla a v horizontálnej polohe, aby bol korok zaliaty vínom.
1000002992

Tabuľka dát

Výrobca
Astoria
Alkohol
11 %
Objem
0,75 l
Pôvod
Taliansko