• Vypredané
La Maison Du Rhum Venezuela No.3 0,7l
search
  • La Maison Du Rhum Venezuela No.3 0,7l

La Maison Du Rhum Venezuela No.3 0,7l

69,90 €
S DPH

LA MAISON DU RHUM (LMDR) Venezuela No.3 – Venezuela je krajinou rumu zasľúbenou vďaka komplexným a aromatickým chuťovým profilom, typickým pre rumy španielskeho štýlu - vyrobené z melasy a tiež "sugar cane honey".

Množstvo
Vypredané

La Maison Du Rhum Venezuela No.3

Rum

Tretia exkluzívna kolekcia limitovaných edícií (Batch No.3) vybraných unikátnych výrobných šarží rumov z vzácnych destinácií - sudy so špecifickými výrobnými šaržami sú vo vybraných prestížnych páleniciach starostlivo selektované majiteľom značky, v krajine pôvodu tiež absolvujú proces stárnutia.

LA MAISON DU RHUM (LMDR) - "rumová pokladnica", jedna z najprestížnejších svetových zbierok ojedinelých perál súčasnej rumové éry Pestrá prechádzka Karibikom a ostatnými exotickými destináciami - na vybraných vzácnych rumoch je demonštrovaná krása odlišnosti výrobných štýlov a výsledných vôňí, chutí - snahou je tak vystihnúť históriu, tradíciu a skutočného ducha krajiny pôvodu. Balené v atraktívnych fľašiach s individuálnym značením, vyrábané vo veľmi limitovaných edíciách - niekoľko stoviek fliaš pre celý svet, niekoľko desiatok fliaš pre SK  

LA MAISON DU RHUM VENEZUELA 2011 SHERRY CASK FINISH

Venezuela je krajinou rumu zasľúbenou vďaka komplexným a aromatickým chuťovým profilom, typickým pre rumy španielskeho štýlu - vyrobené z melasy a tiež "sugar cane honey". Destilované v troch druhoch pot still zariadení (doubler, lamb-glass, boil ball), starené v sudoch z amerického bieleho duba a na záver tiež v sudoch po prestížnej Pedro Ximenez sherry, výsledkom je dokonalá harmónia delikátnosť a plného tela tohto neobyčajného rumu.

AROMA neobyčajná vôňa s nádychom tónov krémového koláča

Chuti na podnebí: jemný profil s prívetivou vanilkou, stopami zaváraného ovocia a tóny medu. Zakončenie je krátke, harmonické a delikátne

Balené v krásnych plechových tubách, vyrábané vo veľmi limitovaných edíciách.

1000007475

Tabuľka dát

Výrobca
La Maison Du Rhum
Alkohol
42 %
Objem
0,7 l
Pôvod
Venezuela